Top
Winckler Personal
Daj się złowić
Winckler Personal umożliwia kandydatom zarejestrowanie aplikacji w systemie rekrutacyjnym.

1) Jak dać się złowić?
Winckler Personal umożliwia kandydatom zarejestrowanie aplikacji w systemie rekrutacyjnym. W momencie otrzymania oferty pracy, która pokrywa się z profilem kandydata, kandydat otrzymuje od nas zaproszenie do udziału w rekrutacji, a następnie szczegółowe informacje o ofercie pracy. Istnieją również inne sposoby na poprawienie swojej widoczności na rynku pracy. Szczególnie ważne są także profile na portalach społecznościowych, związanych z pracą zawodową. Poświęcenie czasu na stworzenie profesjonalnych i rzetelnych treści konta z pewnością zaowocuje licznymi kontaktami z konsultantami, którzy chcą nam przedstawić ciekawą ofertę pracy. W przypadku chęci umieszczenia fotografii w CV lub w profilu publicznym, należy zadbać o to, aby była ona profesjonalna i przeznaczona do dokumentacji aplikacyjnej.

 

2) Jak zamieścić swoje dane bazie kandydatów i ofert pracy Winckler Personal?
Aby znaleźć się w bazie kandydatów i ofert pracy Winckler Personal należy dokonać rejestracji. Formularz dostępny jest pod tym adresem. Nasi konsultanci codziennie przeglądają aplikacje nowych Kandydatów, którzy pojawiają się w naszej bazie. Prowadząc bieżące procesy rekrutacyjne konsultanci doskonale wiedzą czy doświadczenie kandydatów i ich oczekiwania są zgodne z aktualną ofertą naszych klientów. W przypadku kompatybilności, zapraszamy do udziału
w spotkaniu. W innym przypadku kontaktujemy się z kandydatami w momencie otrzymania interesującej oferty, zgodnej z profilem kwalifikacyjnym poszczególnych użytkowników.

 

3) Jak zwiększyć swoje szanse na udział w rekrutacji?
Należy zadbać o wnętrze CV oraz innych dokumentów aplikacyjnych, ponieważ w momencie pojawienia się interesujących ofert, konsultanci przeszukują bazę po frazach i słowach kluczowych. Rzetelne i przemyślane wypełnienie formularza aplikacyjnego online zdecydowanie zwiększa szansę na wyszukanie profilu danego kandydata i włączenie go do procesu rekrutacji!

 

4) Kto ma dostęp do moich danych? Czy moje dane są bezpieczne?
Dostęp do danych mają wyłącznie uprawnieni konsultanci i researcherzy Winckler Personal. W przypadku wyrażenia przez Ciebie chęci udziału w procesie rekrutacji, Twoje dane zawarte w aplikacji udostępnione zostaną również potencjalnemu, przyszłemu pracodawcy na potrzeby bieżącego procesu.