Top
Winckler Personal
O nas

Winckler Personal jest firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wielu branż. Kultura organizacyjna firmy oparta na innowacji i elastyczności oraz wrażliwość na zmiany na rynkach lokalnych i zagranicznych zapewniają firmie szybką i efektywną reakcję na potrzeby klientów, każdorazowo zapewniając sukcesy rekrutacyjne.

Projekty rekrutacyjne przedsiębiorstw z nami współpracujących realizujemy głównie metodą poszukiwań bezpośrednich direct & executive search, co gwarantuje dostęp do osób o najbardziej wartościowym i najciekawszym doświadczeniu zawodowym oraz pozwala skutecznie kontrolować czas realizacji zadania.

 

W dbałości o jakość realizacji projektów rekrutacyjnych, każdemu klientowi dedykujemy wyspecjalizowanych i sfokusowanych branżowo konsultantów. Na życzenie klienta oferujemy spotkania eksperckie w siedzibie firmy Winckler Personal w Warszawie lub w miejscu siedziby klienta celem przedstawienia metodologii działania Winckler Personal, omówienia potrzeb przedsiębiorstwa klienta oraz formułowania bądź uszczegółowiania profilu kompetencyjnego nowego pracownika.

 

Dedykowani konsultanci
Jesteśmy w pełni skupieni na potrzebach naszych klientów.

 

Nasza satysfakcja zależy od satysfakcji naszych klientów
Dbamy rzetelność procesu i wysoką jakość rekomendowanych aplikacji.

 

Globalne perspektywy, lokalne ekspertyzy
Międzynarodowe doświadczenie konsultantów oraz lokalne badania rynku pozwalają wytworzyć inteligentne rozwiązania, dopasowane do specyfiki branż i stanowisk.

 

Dyskrecja
Gwarantujemy pełną dyskrecję podczas procesu kandydatom i pracodawcom. Prowadzimy również rekrutacje poufne.

 

Jesteśmy kopalnią wybitnych talentów
Wykształcona i wykwalifikowana kadra z rozległą wiedzą branżową oraz rozbudowaną siecią kontaktów odnajdzie najlepszych managerów i specjalistów, których potrzebuje klient.

 

Dbamy o Twój wizerunek
Dbamy o wizerunek klientów w środowisku lokalnym.

 

Jesteśmy zaufanym doradcą personalnym
Dzięki nam rozwijają się zarówno przedsiębiorstwa, jak i pracownicy z nimi współpracujący. Mierzymy się z ogromnym wyzwaniem, związanym z pozyskiwaniem oraz utrzymaniem ekspertów na pokładzie. Wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań, doradzamy, a dzięki naszej wiedzy doprowadzamy proces rekrutacyjny do sukcesu w postaci zatrudnionego pracownika.

 

Najlepsze dla najlepszych
Dbamy o jak najwyższą jakość miejsc pracy, które oferujemy oraz kandydatur, które rekomendujemy. Naszymi klientami są międzynarodowe oraz globalne firmy o ugruntowanej pozycji na rynku pracy, a kandydatami najbardziej wartościowe pod względem kompetencyjnym i merytorycznym osobowości.

 

Jesteśmy nastawieni na Rezultat
Poszukiwania prowadzimy dotąd, aż znajdziemy odpowiedniego kandydata, odpowiadającego oczekiwaniom klienta.

 

FIRMA POTRZEBUJE KOMPETENTNYCH PRACOWNIKÓW I WYBITNYCH TALENTÓW?
Tak, poproszę o niezobowiązującą, bezpłatną wycenę rekrutacji.