Top
Winckler Personal
Dlaczego Winckler Personal?
Winckler Personal - twój merytoryczny partner w biznesie

O tym, jak czasochłonnym i trudnym zadaniem okazuje się często odnalezienie na rynku Kandydata o idealnym dla nas profilu kompetencji, wie każdy, kto próbował tego dokonać. Dziesiątki lub nawet setki godzin poświęconych na selekcję i analizę CV oraz nieprzynoszące sukcesu rekrutacyjnego rozmowy kwalifikacyjne, to tylko jeden z efektów ubocznych tego procesu.

Winckler Personal, dzięki wieloletniemu doświadczeniu kadry oraz bazie ponad 70 000 Kandydatów zoptymalizuje koszt i czas trwania Twoich procesów rekrutacji. Otrzymasz od nas profile jedynie tych Kandydatów, którzy spełniają Twoje wymagania. Sprawimy, że poszukiwanie talentów i wymarzonej pracy zakończy się sukcesem, a my będziemy dumni z pozytywnego zakończenia procesu rekrutacyjnego. Potrafimy łączyć Ludzi, dopasować ich oczekiwania i porównać ich cele na przyszłość. Jesteśmy w tym dobrzy.

To zadowolenie naszych Klientów upewnia nas w przekonaniu, że wybraliśmy właściwy kierunek działań i sprawia, że pragniemy podejmować nowe wyzwania rekrutacyjne. Szybki rozwój Winckler Personal w ciągu ostatnich lat jest wynikiem uzyskanego zaufania Naszych Klientów oraz potwierdzeniem naszych kompetencji i skuteczności wybranego modelu funkcjonowania.

 

Działamy na skalę międzynarodową, nie ograniczamy naszych poszukiwań tylko do Kandydatów zidentyfikowanych na terenie Polski

 

▶︎ Tworzymy standardy rekrutacji oparte na wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniu naszych konsultantów

 

▶︎ Tworzymy zespoły konsultantów branżowych, dedykowanych poszczególnym projektom rekrutacyjnym

 

▶︎ Jesteśmy firmą rekomendowaną przez polski oraz zachodnioeuropejski biznes

 

▶︎ Stosujemy różnorodne narzędzia rekrutacji, wspierające Executive Search