Top
Dla pracodawcy
Dlaczego Winckler Personal?
Winckler Personal - twój merytoryczny partner w biznesie

O tym, jak czasochłonnym i trudnym zadaniem okazuje się często odnalezienie na rynku Kandydata o idealnym dla nas profilu kompetencji, wie każdy, kto próbował tego dokonać. Dziesiątki lub nawet setki godzin poświęconych na selekcję i analizę CV oraz nieprzynoszące sukcesu rekrutacyjnego rozmowy kwalifikacyjne, to tylko jeden z efektów ubocznych tego procesu.

Winckler Personal, dzięki wieloletniemu doświadczeniu kadry oraz bazie ponad 70 000 Kandydatów zoptymalizuje koszt i czas trwania Twoich procesów rekrutacji. Otrzymasz od nas profile jedynie tych Kandydatów, którzy spełniają Twoje wymagania. Sprawimy, że poszukiwanie talentów i wymarzonej pracy zakończy się sukcesem, a my będziemy dumni z pozytywnego zakończenia procesu rekrutacyjnego. Potrafimy łączyć Ludzi, dopasować ich oczekiwania i porównać ich cele na przyszłość. Jesteśmy w tym dobrzy.

To zadowolenie naszych Klientów upewnia nas w przekonaniu, że wybraliśmy właściwy kierunek działań i sprawia, że pragniemy podejmować nowe wyzwania rekrutacyjne. Szybki rozwój Winckler Personal w ciągu ostatnich lat jest wynikiem uzyskanego zaufania Naszych Klientów oraz potwierdzeniem naszych kompetencji i skuteczności wybranego modelu funkcjonowania.

 

Działamy na skalę międzynarodową, nie ograniczamy naszych poszukiwań tylko do Kandydatów zidentyfikowanych na terenie Polski

Tworzymy standardy rekrutacji oparte na wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniu naszych konsultantów

Tworzymy zespoły konsultantów branżowych, dedykowanych poszczególnym projektom rekrutacyjnym

Jesteśmy firmą rekomendowaną przez polski oraz zachodnioeuropejski biznes

Stosujemy różnorodne narzędzia rekrutacji, wspierające Executive Search