Top
Winckler Personal
EN Zasady współpracy

EN Czas realizacji usługi
Czas realizacji projektu rekrutacyjnego trwa zwykle od kilku dni do kilku tygodni w zależności od wybranej metodologii (Selection & Database Search lub Direct/Executive Search)

Rekomendacje
W zależności od wybranej metodologii (Selection & Database Search lub Direct/Executive Search) rekomendujemy klientowi od 3 do 5 najlepszych kandydatów. Na tym etapie sporządzamy raporty, doryczące rozmów z kandydatami, weryfikujemy ich referencje, motywację oraz dopasowanie do kultury organizacyjnej klienta.

Wyłączność
Standaryzacja naszych usług przewiduje prowadzenie projektów rekrutacyjnych w oparciu o wyłączność. Taka metoda postępowania wpływa na szybkość, profesjonalizm oraz jakość prowadzenia procesu. Przy udzielonej wyłączności na prowadzenie projektu identyfikacja Kandydatów jest czynnością jednorazową, co sprzyja budowie pozytywnego wizerunku Klienta w jego lokalnym środowisku.

Zespół projektowy
Do każdego projektu przydzielany jest dedykowany zespół rekrutacyjny, który składa się z doświadczonego konsultanta oraz wyspecjalizowanego researchera. Osoby prowadzący projekt są bardzo mocno związane z branżą Klienta, znają jej specyfikę, trendy, a w dodatku wybrany kierunek rozwoju jest ich pasją.

Honorarium Winckler Personal
Nasze honorarium każdorazowo ustalamy z kontrahentami indywidualnie. Jest ono uzależnione między innymi od stopnia trudności poszukiwań oraz specyfiki profilu danego stanowiska. Tym samym jesteśmy w stanie dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

Gwarancja
Udzielamy Klientom gwarancję na naszą usługę, która trwa w zależności od specyfiki danego stanowiska od 3 do 6 miesięcy.